RODINNÁ SAUNA

Privátní sauna kousek od Zoologické zahrady

S maminkou, tatínkem, babičkou, dědečkem, sestrou, kamarádkou hurá do sauny. Přijďte si k nám užít nikým nerušenou relaxaci v privátní sauně i s dětmi. Saunu Vám vyhřejeme na libovolnou teplotu, dle Vašeho přání. Sídlíme blízko botanické a zoologické zahrady, můžete je s dětmi navštívit a pak si k nám přijít odpočinout nebo nás jen tak navštívit a strávit čas s Vašimi blízkými.

DĚTI

Malé děti, velké děti, všechny jsou u nás vítány. Saunovat se může dítě už od 1 roku a to při teplotě 60°C. Je vždy nutné vnímat, jak se dítě v sauně cítí. Pokud nebudete chtít brát dítě do sauny, můžete se u něj vystřídat v relaxační místnosti. 

KOČÁREK

K nám můžete přijít i s kočárkem, ten je možné zanechat na recepci.

RODINNÉ VSTUPNÉ

Děti do 3 let u nás za vstup neplatí. Do rodinného vstupného se započítávají dvě dospělé osoby a až 4 děti do 15 let. Cena za vstupné se pohybuje od 600 Kč.

PRIVÁTNÍ SAUNA

RODINNÁ SAUNA RELAX TROJA

RELAX ZONA

prostor-pro-relaxaci.jpg

OCHLAZOVNA

cropped-ochlazovací-nadřž.jpg

ŠATNA

šatna.jpg

Čistota půl zdraví

Po každé rezervaci prostor uklízíme a připravujeme pro další klienty.

SAUNA

Teplotu sauny přizpůsobíme Vašim potřebám. Saunu Vám vyhřejeme na teplotu 60 – 95°C. Nižší teploty jsou vhodné, když se saunováním začínáte a pro děti. Pro zvýšení vlhkosti můžete vyzkoušet parní náraz.

OCHLAZENÍ

K ochlazení můžete využít nádrž, vědro a sprchu, kde si můžete vodu nastavit na libovolnou teplotu. Obzvláště menší děti doporučujeme ochlazovat vodou o pokojové teplotě. Nebo je nechat chvíli jen tak pohybovat se po prostoru a pak je zabalit do županu.

SOUKROMÍ

Prostor je připraven jen pro Vás. Nikdo Vás při relaxaci nebude rušit.

KAPACITA

Maximální kapacita je 6 osob

VYBAVENÍ

Celý prostor je ozvučen. Můžete si pustit k relaxaci vlastní hudbu nebo využít náš repertoár. Pro odpočinek můžete zvolit lehátka nebo lavice. V prostorech je Vám také k dispozici mýdlo, odličovací voda a med na ozvláštnění saunování.

HRAČKY

Najdete u vás i pár hraček a knížek pro děti. Pěnové puzzle jistě přijdou vhod. Stejně tak jako knížky o zvířátkách.